Sorry jako, to asi nebude dobrý nápad, ne?

18.10.2017

Bylo nebylo jednoho krásného 2. záři se v Bratislavě narodil malý Andrejko. Díky svému otci jako malý hodně cestoval, žil třeba rok v Etiopii, pár let v Paříži a Švýcarku. Ale popojedem, po vzoru pana otce začal v pracovat odvětví zahraničního obchodu a vstoupil do KSS, co může být lepší než pozice důvěrníka, že pane Bureš (klidně čti Babič, to je na tobě). No jak se říká jaká matka taká Katka, v tomto případě platí jaký Štefan taký Andrej. 

Pár let přeskočíme, ocitáme se v roce 2008  a tam už to jelo jedno za druhým… Podivné pletky s Antimonopolním úřaděm, vyšetřování ze strany ÚOOZ, protláčíme nějaký ten zákoneček o biopalivech, ale samozřejmě nejde o střet zájmů, jak by taky mohlo, že? Ale abychom nevytahovaly jen ty ošklivé věci v roce 2013 přichází cena Zelené perly za následující výrok: My se jednou asi z té demokracie poděláme, všichni. Jak jinak totiž vysvětlit to, že se tu k dálnici vyjadřuje i jezevec, ekologický terorista a taky každý starosta chce mít výjezd.”  K tomu komentářů netřeba. Za koupí mediálního domu Mafra samozřejmě stála pouze touha po expanzi do nového odvětví, propuštění reportéři byli jen shoda náhod a ty nahrávky jednoduše pan Babiš neslyšel, tedy jako by nebyly.

Definitivně nejznámější kauzou je a víc než pravděpodobně bude Čapí hnízdo. Jednou je Babišovo, pak zas není, ale definitivně ho považuje za svůj nelepší projekt. No s tím nemůžeme než souhlasit věru dílo mistrovské.

Nesmíme zapomenout na kauzu Sorry, jako!!, tak nějak jsme si celou dobu mysleli, že příjmy sdělovat musíme. Konečně to víme - nemusíme.  Ale tak proč ne, stačí rozdat pár koblih a vše je zase ok. Sorry jako, ale teď po volbách se s největší pravděpodobností bavíme o našem novém premiérovi.